MMA Türkiye – IoT EurAsia 2018 işbirliği

IoT EurAsia 2018, Avrupa ve Ortadoğu’daki Nesnelerin İnterneti potansiyelini ortaya çıkarmak hedefi ile bu global olguya İstanbul’da öncülük edecek.
Avrasya Bölgesi’nde, üst düzey yöneticilere özel olarak ilk defa düzenlenecek ve sektör liderlerini bir araya getirecek IoT EurAsia, 10 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek ve işbirliği kapsamında kayıtlarda MMA Üyelerine özel %25 indirim fırsatı sunulacak.
500’ün üzerinde üst düzey yönetici bir araya gelerek, global ve yerel stratejik gelişmelerin ve sektördeki yeni iş modellerinin paylaşıldığı, workshoplar ve seminerlerle dolu bu zirvede sektörün lider kurumları, son teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri ilk defa IoT EurAsia katılımcıları ile paylaşıyor olacaklar.
Etkinliğin odak noktası, Nesnelerin İnterneti’ni etkin kullanan ve gelişmekte olan Türkiye, Hindistan, Rusya, Polonya ve Çek Cumhuriyeti, Dubai gibi ülkelerden konuşmacı ve üst düzey katılımcıların yer alması olacaktır.
Global konuk konuşmacılar, konferansın ana temasında yer alan Veri Güvenliği, IoT Platformları, Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Alt Yapı, Sanal Güvenlik, Network, Akıllı Şehirler gibi konularda sektörün yönünü değiştirecek gelişmeleri aktaracaklar. Genel Nesnelerin İnterneti konularının yanı sıra Finans, Telekomünikasyon, Kamu, Sanayi, Kamu, Otomotiv, Enerji, ve Sağlık gibi sektörlere odaklı oturumlar da etkinlikte yer alacak.
Konferansta işlenecek ana başlıkların bazıları ise şöyle:
Temel dağıtım zorlukları: düzenleme, mevzuat ve poliçeTemel güvenlik sorunlarıEtkili Veri Analizi ve Yapay ZekaIoT’ye yatırım: Yatırım olanakları- Bölgesel analizHarcamanın gerekçelendirilmesi ve yatırım getirisinin sağlanmasıDoğru IoT platformunu seçilmesi: Networking’den bulut altyapısına ve uygulamaya Sektörlere özel vaka analizleri: Kamu, İmalat, Tarım, Taşımacılık ve Tedarik Zinciri, Enerji, Sağlık Sektörü…
Sergi Alanı ve Networking:
Katılımcılara networking alanı sağlayacak ve sektörlerin lider firmalarının yer alacağı sergi alanı da zirve kapsamında olacaktır.
IoT EurAsia: Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından, Nesnelerin İnterneti konusunda sektörlerin lider isimleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen uluslararası bir platformdur.
www.iot-eurasia.com

Orjinal yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Menü